Гадис Абдусалам - рвање шампион у Русији и свету

Гадис Абдусалам - познати борац који стоји у слободно за Русију. Он је вишеструки добитник награде и шампион великог броја такмичења. Његова знам многе љубитеље борилачких вештина, не само у Русији, већ и широм света. У младости је био умешан не само рвање, али и кицкбок са борилачким вештинама. Али на крају спортиста воле више класичан спорт.

Кратак биографија ловца

Изузетан спортиста је Абдусалам Гадисов. Његова биографија је почела 1989. године, 26. марта. Његов родни град - Махачкала. Студирао је у грани будућег борца Економском факултету у Ростову. У својим тинејџерским годинама представљао спортску школу "Динамо" у свом родном граду Махачкала. И до сада, он је био у овој згради.

Он је своје слободно време проведено у теретани, али онда сам схватио да то није само тренинг снаге, али иу доброј форми. На крају крајева, мишићне масе не игра одлучујућу улогу у слободним стилом. Током младих такмичења Гадисову успео да пропустите звезде са неба. Али тренери су покушавали да смире дечака. Рекли су му да не одустајем, морате да се укључе у тешко и стану се на пуне.

Због њихове марљивости на тепиху и, наравно, таленат је постао изузетан спортиста Русија као јаког и Агиле Фигхтер као Абдусалам Гадисов. Његова националност - Аварски, пошто је рођен у Дагестану. Али је успео да добије вишу стручну спрему, али не изабран профил спортски тренинг. Абдусалам желео да научи да буде економиста за сигурносне мреже у будућности.

Стартинг каријери Гадисова

Абдусалам у младости је освојио своју прву значајну победу. У 2008. години, био је у стању да шампионску борбу у Русији, а касније у свету.

Када је дебитовао код одраслих спортиста једном укопани у водећу улогу. Добитник је шампионску Мартиал Артс фреестиле у Русији. Али ово место није могао држати дуго. Препрека постати необично повреда. Он је често диссецтед обрву. Поред тога, рвач и имао проблема са прекомерне тежине.

У 2011. Абдусалам Маматхановицх Гадис премештена на другу тежинској (96 кг). И у том тежином, био је у стању да освоји бронзану медаљу у Русији. Стручњаци верују да је борац био у стању да, и за најбољи резултат. Али то је био спортиста је деби у новој класи тежине, а учесници у конкуренцији су били олимпијски шампиони у њега. Стога, Макхацхкала Динамо показао доста охрабрујући резултат.

диверзитет спорту Абдусаламов

Гадис Абдусалам током своје каријере учествовао у широком спектру такмичења и првенстава. У 2012. години, он је био део тима да се бори за Олимпијске игре, које су одржане у Лондону. Он је био у стању да се само девето место. Али у овом случају, стручњаци кривице приписује мрежу турнира, као почетној фази борбе је довео младог Гадисова са најјачим спортиста на свету - Реза Иаздани из Ирана. У 2015. одржана је првенство у рвању у Русији. Абдусалам борио против Владислав Баитсева. Рвач освојио ову битку. Као резултат тога, постао је победник такмичења.

Адванцес спортиста

Гадис Абдусалам је руски рвачи. Четири пута је био у стању да победи првенства у рвању у Русији, два пута - у Европи. Поред тога, он је освојио светску титулу, која му је донела светску славу. Од самог почетка спорта је успео да освоји првенство у Светском јуниорском првенству, који је одржан у 2008. години. У 2010. години, он је освојио Светски куп. У 2015. години је додељена Абдусаламов почасна титула. Он је постао заслужено Мастер спорта Русије. Поред тога, он је примио куп Рамзан Кадиров и освојио Гранд Прик куп Ивана Иаригин.

Приватни живот Руски рвач

Абдусалам Маматхановицх Девојка је одлучио да се опростим свог момачко начин живота у 2013. години. Његов избор је био Муталиева Амин, студент Правног факултета.

Пре брака, Амина и Абдусалам срели две године. И ми доћи до много раније знати младе људе. Девојчица је рођена у Авар селу Кулетсма. Било је ту и одрастао Гадисова оца, а спортиста често посећивали ово село. Венчање је одиграна националне традиције. Међу званицама су били сви тренери и спортски лидери борац. Гадис чак одлучио да позове на прославу свих Дагестан Фреестиле Врестлинг тима. Интересантно, али брак није негативно утиче на каријеру спортисте, па чак и обрнуто. Након венчања, освојио је неколико значајних и престижних битке.

Занимљивости

Познато је у Русији и светски првак Абдусалам Гадисов. Висина, тежина, спортисти - 181 цм и 97 кг, респективно. Треба напоменути да је борац није једном позван да учествује у стручним ММА првенства, другим речима - у борби без правила за турнире. Овај спектакуларни спорт који захтева не само спортске припреме, већ и вештине у НЦЦА игра живописние слике. У овом тренутку, спортиста из Дагестана одбио да учествује у спорту. Али он не негира да у будућности може да се договоре о такмичењу у ВМА. Гадис Абдусалам се сматра једним од најбољих руских и светских првака. Он је стекао поштовање и популарност као велики напор на путу ка успеху у рвању такмичењима.