Александар Сухоруков - професионални пливач

Александар Сухоруков - професионални пливач, који је током своје каријере учествовао на Олимпијским играма и светским првенствима. Он је прешао дуг пут од непознатог спортисте из Укхта у свет спортских звезда.

Старт спортски начин

Александар Сухоруков је рођен 22. фебруара 1988. у граду Укхта. Да га воде из детињства навикли маме. То је захваљујући свом Сухоруков волео толико воде. Његова мајка је радила са децом у граду Ухта базена. Од ране младости је дечак почео да хода на спортским клубовима и сањао о будућности да постане познати професионални спортиста. Једног дана одлучио је да покуша руку на купање и сам постао заинтересован за спорт.

Његова прва победа у спорту, освојио је у 5 година. 25-метара релеј трка млади Александар није био једнак. После ове победе, он је коначно одустао од борбе и на пливање. Ово пливач је студирао са изузетан пливање тренером Федоров.

У школи, Александар студирао добро. Захваљујући доброј успомени на њега у кратком временском периоду може да научи лекције и обуком. Након неког времена, Александар Сухоруков је највише обучени пливач у његовој школи. Његов таленат је приметио велики број стручњака у овом спорту. Све одржане јуниорској конкуренцији Алекандер освојили награде.

Спортиста има одличну спринт трзај, тако да пливају кратке раздаљине. У 13 година, ово обећава пливач добио први чин и постала кандидат за мастер спорта.

Професионална каријера

У 2004. години, Александар Сухоруков постао члан репрезентације на пливачког тима. Након овог догађаја, он је започео своју дугу и успешну пут у међународним турнирима. Али Алекандер требало времена да достигне ниво светске. Само у 2008. години, он је сазнао да је такву славу и љубав према навијачима. Ове године, учествовао на Европском првенству. Тамо је освојила сребрну медаљу. А на Светском купу, освојио је златне медаље у 4к100 релеј трке.

Сухоруков је био важан члан пливача на играче на Олимпијским играма у Пекингу. У 4к200 релаи трке, наш тим је био близак златну медаљу игре, али на крају промашио победу и постао вицешампион.

Успех на међународним турнирима у 2010. години

Александар Сухоруков у 2010. години репрезентација освојила је златну медаљу на Европском првенству. Наш тим у 4к100 метара релеј, 4к200 м слободно имао конкуренцију.

Након овог успеха, Александар је отишао на Светско првенство, који је одржан у Дубаију. А опет, наш тим освојио је златну медаљу у 4к200 метара релеј, самоуверено тукли чувени конкуренцију. Поред тога, тим руског тима поставио је нови светски рекорд.

Учествовање у руским такмичењима, Сухоруков три успостављен национални рекорд и 5 пута првак унутрашње турнира. Првенство града да је пливач је освојио 21 пута.

Персонал лифе

На личном животу Александар Сухоруков се није знало све до 2013. године. Ове године, легендарни руски пливач састао са не мање познатог гимнастици Маргарита Мамун. Након истраживања Маргарита Мамун и Александар Сухоруков покушао као дуже време може да се изведе једни са другима у паузама између такмичења. Заједно проводе празнике и задржати форми. Након три романа Сухоруков урадио Мамун понудити на Олимпијском Балл. Маргарита Мамун и Александар Сухоруков у овом тренутку је један од најпопуларнијих парова у спорту. За однос ових популарних спортиста гледају навијачима из целог света, а они су веома подржавају своје фаворите.

атхлете Награди

За велики број победа на престижним међународним такмичењима Александар Сухоруков добио титулу Заслуженниј Мастер спорта Русије. Након успеха на Олимпијади у Пекингу, спортиста је награђен Орденом "за услуге у отаџбини, 2. степен." И на крају Универзијаде у Казању, Александар добили сертификат захвалности од председника државе. На овој Универзијади, освојио је злато у два релеја.

У чувеном пливача веома откривајући биографију. Александар Сухоруков прешла дуг пут на путу ка светској слави. Сада је један од најистакнутијих руских пливача у историји. Код куће, Александар Сухоруков је прави легенда. Млади спортисти га увек ставити као примјер.